wybielanie zębów

Wybielanie zębów Bojanowo

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie musi stanowić tylko kwestią genów. Dzięki odpowiednim środkom wybielającym pięknymi zębami może sprawiać się wszystek z nas!

Wybielanie zębów Trzcianka

Naturalnie białe zęby sprowadzają się dość rzadko. Grupę osób korzysta zęby w kolorze kremowym lub mało żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze więcej z nas określa się na wybielanie zębów, aby przyznać im potrzebny odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak także w gabinecie stomatologicznym. Jaka technologia będzie najidealniejsza, żeby uzyskać optymalny efekt?

Spis treści:

Co wchodzi na zdrowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to polega?
Jak wybielić zęby – w pałacu czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów a wyjątkowych sposobów stomatologii estetycznej?
Co wchodzi na zdrowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów prawdopodobnie stanowić duży – od bieli aż do kolorów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym składnikami genetycznymi, czyli u każdej osoby prawdopodobnie stanowić on dość inny.

Warto jednak wskazać, że również samodzielnie mamy pomysł na kształt uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w współczesnym picie ogromnej mierze herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów i mogą wpłynąć na ich kolor.

Co więcej, odcień uśmiechu zamienia się wraz z wiekiem. U starszych osób dochodzi do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego te żółtawa zębina jest więc mocniej widoczna.

Jednak nawet w współczesnych przypadkach można wziąć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym istnieje toż możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej realizuje się wybielanie zębów Kraków to samo z wielu miast, gdzie możemy zastosować takich zabiegów w gabinetach stomatologicznych, tylko do dyspozycji pamiętamy i specjalne preparaty do użytku w lokalu.

Na czym tak polega wybielanie zębów? To proces liczący na nadaniu im jaśniejszego odcienia. Gdy on trwa? Powszechnie wprowadza się to odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w właściwych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to zabieg bezpieczny, jednak o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako ważny skutek uboczny.

W niewole do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu lub też należy zaczekać na niego od kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby bawić się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w pałacu czy u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wygranie z preparatów oddanych do codziennego użytku, ale też mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z braków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwoli na zdobycie interesujących wyników, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa jest ich siłę – to efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy tworzyć się i z znaczniejszym kosztem.

Wybielanie zębów Trzcianka

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najidealniejsza? Sprawdź teraz szczegółowe wiedze o każdej z nich oraz wyszukaj taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W wszelkim sklepie możemy zakupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które mają znaczniejszą dawka substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a i mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zastosowaniem past jest możliwe, a nie u każdej osoby daje odpowiedni efekt. Co więcej, należy myśleć o tym, by nie podawać ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą robić nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej słabe na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Trzcianka

Paski do wybielania zębów

Do codziennych metod wybielania zębów kwalifikuje się także paski wybielające. Stanowią obecne nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które nakleja się na górny i dolny łuk zębowy. Działają specjalnie na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W współczesnym przykładu efekt wybielania prawdopodobnie stanowić delikatniejszy niż w zestawieniu do past, a nie będzie on tak atrakcyjny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania to zwłaszcza około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Trzcianka

Żele wybielające

Posiadają działanie zbliżone do pasków, ale montowane są na zęby z zastosowaniem pędzelka lub w pakiecie wraz z żelem wydobywają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów to zwłaszcza około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z wykorzystaniem nakładek, które następnie przejmuje się żelem wybielającym. W zestawieniu do wybielania zębów w domu pacjenta, stawia się to większe stężenia związków wybielających, dlatego te uśmiech prawdopodobnie żyć stale bielszy!

Zabieg podejmuje się od wykonania wycisków zębów, na zasadzie których kształtuje się następnie specjalne nakładki z ciała umieszczane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do podawania w domu. Pacjent powinien kierować go dowolnego dnia, wypełniając nakładki i realizując je na zęby.

Czas trwania diecie to zwłaszcza od 7 do 14 dni, przy czym efekt może podeprzeć się na większy godzina niż w sukcesie wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Trzcianka

Wybielanie lampą

Druga oferta widoczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W współczesnym przykładu daje się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która kieruje ich aktywację. Taka strategia idzie na zdobycie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to samo z miast, gdzie istnieje ono tanie, traktowane jest zbyt najlepszą drogę. To efekty wybielania są najlepsze – można uzyskać bardzo większą miarę w charakterach zębów niż z zastosowaniem innych form. Stanowi zatem również zabieg bardzo szybki – raz wykonany pozwoli na życie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to wygodna metoda, która wykonywana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Trzcianka

Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie wyłącznie od razu po zabiegu, ale również na duży godzina po nim, należy myśleć o odpowiednim postępowaniu. Pierwsza istnieje w współczesnym przykładu tak zwana biała dieta. Co więc istnieje?

Biała dieta to dieta, która podawana jest po zabiegach wybielania zębów, a oraz innych środkach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na usunięciu z diety barwiących produktów, jakie mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między innymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a jeszcze z różnych materiałów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także chwali się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się prowadzić przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, tylko im dłużej zachowuje się jej zaleceń, tymże skuteczniejsze efekty można wziąć. Wówczas biel zębów po zabiegu prawdopodobnie stanowić pewna nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to zabieg, który zezwala na otrzymanie dużo silnych wyników, jednak należy myśleć o tym, że nie wszystkie zęby mogą być ludzie wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą właśnie na zęby naturalne, dlatego oraz nie poprawią one koloru koron, licówek, mostków czy same plomb w zębach. Wobec tego pani stanowiące całą dawkę wypełnień mogą nie osiągnąć zadowalających efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie ważny oraz pewnie podawać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – stawia się to specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Przydatny jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna wówczas nie tylko wybielanie zębów Kraków oraz w obcych miastach. To jeszcze pełna paleta innych sposobów, które zezwalają na zdobycie efektu bielszych zębów. Z czego warto wziąć?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na usunięciu z nich osadu i osadu nazębnego. U wielu osób idzie na otrzymanie dużo silnego wyniku – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie polecane są także przed wybielaniem zębów, aby osiągnąć wspanialsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to długie płatki porcelany, które zatrudniane są na zębie. Ich końcem jest korekta kształtu zęba, a więcej jego koloru. Dzięki licówkom można zarobić dużo pomocne wyniki i sprawiać się całkiem nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na poszczególny ząb. Wybielanie zębów Trzcianka

Korony

Korony protetyczne traktowane są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zastępują go oraz zezwalają na stanowisko jego wartości. Korony można mieścić na prawdziwym korzeniu czyli na implancie stomatologicznym.

Korona pozwoli na całkowitą zmianę koloru zęba, dlatego także prawdopodobnie stanowić łączona w projekcie poprawy estetyki uśmiechu w sukcesie, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów a wyjątkowych sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz dobry gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie usługi te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można zastosować z szerokiej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments