wrocław jak dojechać na lotnisko

baza wiedzy

Znaleziony temat: wrocław jak dojechać na lotnisko

Wrocław – jak dojechać na lotnisko?

Planujesz podróż samolotem z Wrocławia? Nie wiesz, jak dojechać na lotnisko? Nie martw się, w tym artykule podpowiemy Ci, jak najlepiej dotrzeć na lotnisko we Wrocławiu.

Lotnisko we Wrocławiu znajduje się w odległości około 10 km od centrum miasta. Możesz do niego dotrzeć na kilka sposobów.

1. Samochodem
Jeśli posiadasz samochód, to najprostszy sposób to dojazd własnym środkiem transportu. Lotnisko we Wrocławiu posiada parkingi dla samochodów, które są płatne. Możesz też skorzystać z parkingu strzeżonego, który jest droższy, ale zapewnia większe bezpieczeństwo dla Twojego pojazdu.

2. Taksówką
Jeśli nie posiadasz samochodu, to możesz skorzystać z usług taksówki. Wrocławskie taksówki oferują przewóz na lotnisko za około 50-60 złotych. Możesz skorzystać z usług taksówki stojącej na ulicy lub zamówić taksówkę przez aplikację na smartfona.

3. Autobusem
Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, to możesz skorzystać z komunikacji miejskiej. Lotnisko we Wrocławiu obsługiwane jest przez autobusy linii 106 i 206. Bilet na przejazd kosztuje około 3 złote. Autobusy odjeżdżają z dworca autobusowego we Wrocławiu.

4. Pociągiem
Jeśli mieszkasz w pobliżu stacji kolejowej, to możesz skorzystać z pociągu. Lotnisko we Wrocławiu obsługiwane jest przez pociągi Kolei Dolnośląskich. Bilet na przejazd kosztuje około 4 złote. Pociągi odjeżdżają z dworca kolejowego we Wrocławiu.

Podsumowanie
Jak widzisz, dojazd na lotnisko we Wrocławiu jest bardzo prosty. Możesz skorzystać z samochodu, taksówki, autobusu lub pociągu. Wybierz sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się podróżą!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: wrocław jak dojechać na lotnisko

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments