wieluń-kepno ile km

baza wiedzy

Znaleziony temat: wieluń-kepno ile km

Wieluń-Kępno – ile km dzieli te miasta?

Wieluń-Kępno to dwa miasta położone na terenie województwa dolnośląskiego. Wieluń to miasto powiatowe, które leży w odległości około 100 km na południowy zachód od stolicy województwa – Wrocławia. Natomiast Kępno to miasto powiatowe, które znajduje się około 70 km na północny wschód od Wrocławia oraz około 50 km na południowy zachód od Legnicy.

Jeśli zastanawiasz się, ile km dzieli Wieluń-Kępno od innych miast w regionie, warto wiedzieć, że od Wrocławia dzieli je około 100 km, od Legnicy około 50 km, a od Odry około 30 km.

Jeśli planujesz podróż między tymi miastami, warto zwrócić uwagę na dostępne połączenia komunikacyjne. W przypadku Wielunia, dojazd możliwy jest drogą krajową nr 43 oraz drogą wojewódzką nr 481. Natomiast Kępno posiada bezpośrednie połączenia drogowe z miastami takimi jak Ostrów Wielkopolski, Kalisz czy Pleszew.

Podsumowując, Wieluń-Kępno to dwa miasta położone na terenie województwa dolnośląskiego, które dzieli około 100 km od stolicy regionu – Wrocławia. Jeśli planujesz podróż między tymi miastami, warto zwrócić uwagę na dostępne połączenia komunikacyjne, które ułatwią Ci dotarcie na miejsce.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: wieluń-kepno ile km

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments