w jaki sposób wpisuje się informacje do stopki i nagłówka

baza wiedzy

Znaleziony temat: w jaki sposób wpisuje się informacje do stopki i nagłówka

W jaki sposób wpisać informacje do stopki i nagłówka – poradnik SEO

Stopka i nagłówek to elementy strony internetowej, które są bardzo ważne z punktu widzenia SEO. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w tych miejscach znajdują się informacje, które są kluczowe dla wyszukiwarek internetowych. W tym artykule podpowiemy, jak poprawnie wpisać informacje do stopki i nagłówka, aby zwiększyć widoczność strony w wynikach wyszukiwania.

1. Stopka

Stopka to dolna część strony internetowej, która zazwyczaj zawiera informacje o autorze, prawach autorskich, polityce prywatności, itp. Aby stopka była przyjazna dla wyszukiwarek internetowych, powinna zawierać kilka ważnych elementów:

– Adres firmy – w stopce powinien znaleźć się adres firmy, w której mieści się strona internetowa. Adres ten powinien być zgodny z adresem podanym na innych stronach internetowych, np. w katalogach firmowych.

– Numer telefonu – w stopce powinien znaleźć się numer telefonu, pod którym można skontaktować się z firmą. Numer ten powinien być widoczny i łatwy do znalezienia.

– Adres e-mail – w stopce powinien znaleźć się adres e-mail, pod którym można skontaktować się z firmą. Adres ten powinien być widoczny i łatwy do znalezienia.

– Linki do mediów społecznościowych – w stopce powinny znaleźć się linki do profili firmy na mediach społecznościowych, np. na Facebooku, Twitterze, LinkedInie, itp.

– Prawa autorskie – w stopce powinien znaleźć się tekst informujący o prawach autorskich do treści zamieszczonych na stronie internetowej. Tekst ten powinien być widoczny i łatwy do znalezienia.

2. Nagłówek

Nagłówek to górna część strony internetowej, która zazwyczaj zawiera logo firmy oraz menu nawigacyjne. Aby nagłówek był przyjazny dla wyszukiwarek internetowych, powinien zawierać kilka ważnych elementów:

– Tytuł strony – tytuł strony powinien być umieszczony w nagłówku i powinien zawierać słowa kluczowe związane z tematyką strony. Tytuł ten powinien być unikalny dla każdej strony na stronie internetowej.

– Opis strony – opis strony powinien być umieszczony w nagłówku i powinien zawierać krótki opis zawartości strony. Opis ten powinien być unikalny dla każdej strony na stronie internetowej.

– Logo firmy – logo firmy powinno być umieszczone w nagłówku i powinno być łatwo rozpoznaw

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: w jaki sposób wpisuje się informacje do stopki i nagłówka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments