Ta sala bankietowa oczaruje Twoich gości.

Ta sala bankietowa oczaruje Twoich gości.

Artykuł miesiąca

Nie jest tajemnicą, że każda para młoda pragnie, by organizowane przez nią wesele było magiczne, zapadało w pamięć i stanowiło wydarzenie jedyne w swoim rodzaju.

Aby jednak cel taki można było osiągnąć, konieczne jest poczynienie dość daleko idących przygotowań, począwszy od wyboru strojów, zakontraktowanie odpowiedniego zespołu muzycznego, a na wystroju sali kończąc.

W dniu dzisiejszym pragniemy na dłuższą chwilę zatrzymać się nad ostatnim z nadmienionych aspektów. Nasza analiza rodzimego rynku weselnego pokazała, że sala bankietowa w Warszawie, którą to biesiadnikom udostępnia Hotel Boss określić należy mianem jednego z najciekawszych obiektów tego typu. Już na wstępie powiedzieć możemy, że osoby, które podejmą decyzję o jej zarezerwowaniu nie będą tego kroku żałowały. Dlaczego jednak tak się dzieje?

Pierwszą kwestią, która przyciąga uwagę jeszcze przed przekroczeniem progu obiektu jest jego niezwykła lokalizacja. Omawiana dziś sala znajduje się w pobliżu lasu sosnowego o dużej powierzchni, co będzie gwarancją nie tylko towarzyszącego nam na każdym kroku świeżego, rześkiego powietrza, ale także pięknych widoków. Jeżeli tylko pogoda dopisze, można będzie z nich skorzystać celem zorganizowania unikatowej sesji zdjęciowej – czy to dla samych nowożeńców czy też dla wszystkich zaproszonych gości.

Przejdźmy jednak do wnętrza pomieszczenia. Od razu zauważymy, że jest ono na tyle przestrzenne, że pomieści nawet kilkudziesięciu biesiadników, natomiast miejsca zarówno na huczne zabawy i tańce jak i na spożywanie posiłków bez wątpienia nie zabraknie. O podniebienia zaproszonych osób zadba profesjonalny zespół, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Wszystkie dania przygotowane zostaną przy wykorzystaniu wyłącznie najlepszych, naturalnych składników, natomiast podawane będą przez kelnerów z uśmiechem i w sposób tak sprawny, że o głodzie nie będzie mogło być nawet mowy!

Jeżeli chodzi o wystrój, to będą o niego mogli zadbać sami organizatorzy, jak również zespół zatrudniony w Hotelu Boss. Do wyboru mieć będziemy w drugim z przypadków kilka tematów przewodnich, które przypadną do gustu zarówno osobom bardziej konserwatywnym jak i tym, które chciałyby, aby wesele odbywało się w całkowicie nietypowych, niespotykanych nigdzie indziej warunkach.

Niezależenie od tego na którą z opcji się zdecydujemy, będziemy mogli mieć przekonanie graniczące z pewnością, że wynajęcie sali weselnej nie wydrenuje naszego domowego budżetu i nie doprowadzi nas na skraj ruiny. Co więcej, w porównaniu z ofertą obiektów konkurencyjnych, Hotel Boss wypada wręcz doskonale, utrzymując swoje ceny na stałym, przystępnym poziomie nawet pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej panującej obecnie w kraju, która to dała się we znaki nam wszystkim.

Jest to bez wątpienia podejście jak najbardziej godne pochwały – sprawi ono, że liczba osób zainteresowanych wynajęciem sali bankietowej na wydarzenia okolicznościowe będzie tylko i wyłącznie rosła. Teraz i nasi czytelnicy mogą dołączyć do tego grona!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments