Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W liczbach dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, zestawiony z ważnych amerykańskich ciężarówek, odwiedzi w tymże roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie tylko przez jednych internautów. Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje możliwość wybrania wszystkich miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich istnieje dodatkowo Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najogromniejszą dawka ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja robi się w dwóch etapach. W terminie Stanu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy wspomnieć w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z firmą miasta nie może wywoływać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W przypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być zapisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Momentu II Akcji przechodzi 10 miast, które uzyskały najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani są możliwość na nowo oddawać głosy na 10 miast wybranych w Szeregu I. W 3 miastach, które zdobędą najwięcej głosów w Kroku II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn i wszystkie rodziny. Będzie bogata m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wykonywać gry, konkursy i gry z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments