skąd czerpią informacje osoby z poszczególnych kategorii wiekowych

baza wiedzy

Znaleziony temat: skąd czerpią informacje osoby z poszczególnych kategorii wiekowych

Artykuł poradnikowy: Skąd czerpią informacje osoby z poszczególnych kategorii wiekowych?

W dzisiejszych czasach informacje są dostępne wszędzie i w każdej formie. Jednakże, różne grupy wiekowe mają różne preferencje, jeśli chodzi o źródła informacji. W tym artykule przedstawimy, skąd czerpią informacje osoby z poszczególnych kategorii wiekowych.

Młodsi nastolatkowie (13-17 lat) często korzystają z portali społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Snapchat. Tam znajdują informacje na temat swoich ulubionych celebrytów, trendów modowych czy popularnych gier wideo. Warto zwrócić uwagę, że młodsi nastolatkowie często nie korzystają z tradycyjnych mediów, takich jak telewizja czy gazety.

Starsza grupa nastolatków (18-24 lata) również korzysta z portali społecznościowych, ale bardziej skupiają się na informacjach związanych z ich zainteresowaniami, takich jak muzyka, filmy czy sport. Dodatkowo, często korzystają z serwisów informacyjnych online, takich jak Onet czy WP, aby być na bieżąco z wydarzeniami w kraju i na świecie.

Osoby w wieku 25-34 lat często korzystają z tradycyjnych mediów, takich jak telewizja czy gazety. Jednakże, w dzisiejszych czasach coraz więcej osób w tej grupie wiekowej korzysta z internetu, aby znaleźć informacje na temat swojej pracy, nauki czy zdrowia. Często korzystają z serwisów branżowych, takich jak LinkedIn czy GoldenLine.

Grupa wiekowa 35-49 lat to osoby, które najczęściej korzystają z tradycyjnych mediów, takich jak telewizja czy gazety. Jednakże, coraz więcej osób w tej grupie wiekowej korzysta również z internetu, aby znaleźć informacje na temat swojego zdrowia, finansów czy podróży. Często korzystają z serwisów informacyjnych online, takich jak Gazeta.pl czy TVN24.

Osoby powyżej 50 lat to grupa, która najczęściej korzysta z tradycyjnych mediów, takich jak telewizja czy gazety. Jednakże, coraz więcej osób w tej grupie wiekowej korzysta również z internetu, aby znaleźć informacje na temat swojego zdrowia, finansów czy podróży. Często korzystają z serwisów informacyjnych online, takich jak Gazeta.pl czy TVN24.

Podsumowując, różne grupy wiekowe mają różne preferencje, jeśli chodzi o źródła informacji. Młodsi nastolatkowie korzystają z portali społecznościowych, starsza grupa nastolatków korzysta

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: skąd czerpią informacje osoby z poszczególnych kategorii wiekowych

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments