Przerażająca staruszka z wózkiem straszy w polskich lasach – mieszkańcy Wałbrzycha, Łodzi i Otwocka mają się na baczności!

Przerażająca staruszka z wózkiem straszy w polskich lasach – mieszkańcy Wałbrzycha, Łodzi i Otwocka mają się na baczności!

Aktulności

Mieszkańcy Wałbrzycha, Otwocka i Łodzi boją się spacerować po lesie! W tej okolicy można spotkać przerażającą staruszkę wożącą dziecięcy wózek, która straszy spacerowiczów, przyprawiając ich o gęsią skórkę!

Przerażająca staruszka z wózkiem straszy w polskich lasach – mieszkańcy Wałbrzycha, Łodzi i Otwocka mają się na baczności!

 

Kolejna historia z rodem horroru ma miejsce w Polsce i nie jest to żart. W Internecie można znaleźć coraz więcej doniesień na temat przerażającej staruszki, która straszy w polskich lasach. Czai się na mieszkańców, o mało nie przyprawiając ich o zawał serca. Na baczności mają się już mieszkańcy Wałbrzycha, Łodzi i Otwocka, gdzie w pobliskich lasach kilkukrotnie widziano staruszkę. Relacji z upiorngo spotkania nie brakuje i co ważne, opowieści osób spotykających starszą kobietę w lesie pokrywają się ze sobą.

Przerażająca staruszka jak gdyby nic spaceruje po lesie

Niestety, jeszcze nie ma nagrań przedstawiających spotkanie z nawiedzoną staruszką, są jednak liczne relacje osób, które miały „przyjemność” się z nią spotkać. Kobieta ma mieć około 80 lat, jest ubrana w brudny brązowy płaszcz, pod który zakłada czarną sukienkę, a jej znakiem charakterystycznym jest wózek. Zamiast dziecka, znajduje się w nim plastikowa lalka (część osób twierdzi, że pozbawiona oczu). Na szczęście kobieta pojawia się wśród drzew w ciągu dnia. Była ubrudzona na twarzy jakąś czarną substancją, jednak sprawiała wrażenie sympatycznej. Pani zapytała, czy nie odprowadziłabym jej przypadkiem kawałek, a ja zgodziłam się, bo głupio było odmówić. Opowiadała, że przychodzi do tego lasu dość często (…). Pani wyglądała na ponad 80 lat, a w wózku miała małe dziecko, którego, jak twierdziła, jest matką – relacjonowała jedna z kobiet, która spotkała staruszkę w lesie. Mieszkańcy okolic w których widziana była staruszka dokładnie rozglądają się podczas spacerów po lesie, ponieważ spotkanie mogłoby przyprawić ich o gęsią skórkę.

Miła staruszka? To tylko pozory!

Wszystkie relacje dotyczące pojawiającej się w lesie staruszki są takie same. Kobieta spaceruje sobie z wózkiem i z boku wygląda całkiem spokojnie. Wiele osób samych do niej podchodziło, uważając, że kobieta może potrzebować pomocy. Do innych staruszka sama się zbliżała. Scenariusz jest jednak zawsze podobny – kobieta wygląda na zagubioną i grzecznie prosi o to, by odprowadzić ją do domu. W pewnym momencie jej zachowanie diametralnie się zmienia, wprawiając ludzi w osłupienie – zaczyna krzyczeć i wmawiać idącej z nią osobie, że ta chciała porwać jej dziecko. Mówi, że jeśli tylko dotknie jej synka, to pożałuje, a klątwa spadnie też na innych członków jej rodziny. Staruszka wyjmuje lalkę z wózka i zaczyna nią wymachiwać na wszystkie strony, po czym ucieka. Takie zachowanie wystarczy, by naprawdę przerazić nawet osobę o mocnych nerwach!

Czy historia jest prawdziwa?

Jest wiele relacji osób, które w lesie spotkały staruszkę. Większość z nich się pokrywa, dlatego ciężko jest mówić o przypadku lub zamierzonym wprowadzaniu w błąd. Z całą pewnością historie tego typu żyją własnym życiem, dlatego trzeba do nich podchodzić z pewną dozą sceptycyzmu. Mimo wszystko wielu ludzi spotkało staruszkę w lesie. Możliwe, że kobieta nie straszy z premedytacją, a raczej zmaga się z zaburzeniami psychicznymi, które objawiają się właśnie w taki sposób. Może niedługo w sieci znajdziemy pierwsze nagrania lub zdjęcia przedstawiające staruszkę – w końcu wielu łowców sensacji będzie chciało zająć się wyjaśnieniem tajemniczej sprawy.

Zobacz również chwilówki online

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments