Najlepsze gry na wiosnę

Najlepsze gry na wiosnę

Warto przeczytać

Bez wątpienia wiosna to piękna pora roku, kiedy nie tylko przyroda, ale również i nieco uśpieni zimą ludzie zaczynają wybudzać się do życia. Wiosna to dla wielu także dobry czas na wprowadzenie w swoje życie nowych gier. Tej wiosny z całą pewnością największą popularnością cieszyć się będą dwie gry – Momio oraz Star Stable.

 

Gra Momio jest platformą uwielbianą przede wszystkim przez dzieci -dostępna jest na przeglądarki internetowe (Chrome, Firefox, Opera lub Internet Explorer ) bądź smartfony (Android lub iOS).. Jej wyjątkowość polega między innymi na połączeniu gry z możliwością komunikacji z rówieśnikami z różnych zakątków świata. Należy jednak pamiętać o tym, że aby móc grać w Momio niezbędne jest założenie konta. Co ciekawe nie konieczne jest podawanie prawdziwych danych – wystarczy prawdziwy adres email, do którego zostanie podporządkowane dane konto. Założenie konta to dopiero początek, później zaczyna robić się ciekawiej, gdyż można przystąpić do tworzenia od podstaw swojej postaci. Kreować można tu nie tylko wygląd, ale również jej zainteresowania – to akurat jest bardzo przydatne przy poszukiwaniu przyjaciół do gry w różnych częściach świata. Gra Momio jest uwielbiana przez dzieci, jednak rodzice zastanawiają się nad tym, czy aby na pewno jest do bezpieczna platforma dla ich pociech. Otóż tak jest bezpieczna. Jej twórcy kładą bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo wszystkich, którzy są członkami tej społeczności. Nad bezpieczeństwem najmłodszych czuwa ponad 150 moderatorów różnych narodowości.

 

Star Stable to bardzo lekka i wiosenna gra, w sam raz dla miłośników zwierzaków, a konkretniej rzecz ujmując koni. Star Stable jest jedną z najbardziej oryginalnych gier przeglądarkowych, cieszących się rosnącą popularnością. Warto także zaznaczyć, że jest to całkowicie darmowa gra – tu wystarczy jedynie mieć stały dostęp do internetowych łączy. Autorami gry, w której głównymi postaciami są majestatyczne konie jest studio Pixel Tales, mające już niezwykle szerokie doświadczenie jeśli chodzi o konstrukcję tego rodzaju gier. Akcja gry toczy się na bardzo tajemniczej wsypie Jorvik. Co ciekawe twórcy pracując nad grą celowali w grupę nastolatek, jednak jak się po oficjalnej premierze okazało, gra stała się także niezwykle interesująca dla niemal każdej grupy wiekowej. Ze względu na grupę do której ta wirtualna zabawa została stworzona nie ma w niej śladów agresji czy jakichkolwiek innych zachowań, które mogłyby zostać uznane za demoralizujące bądź ukazujące niewłaściwy wzorzec postępowania. Star Stable jest grą która dość mocno skupia się na walorach edukacyjnych, starając się najmłodszym przekazać jak najwięcej wartości. Nauka połączona z zabawą to coś, co najmłodszym pozwala cieszyć i chętnie sięgać po nowe wiadomości oraz starać się o pozyskanie nowych umiejętności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments