Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Szubin

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lustro zaś nie możemy się nadziwić, jako dużo poprawiłoby się nasze ciało w układzie ostatnich paru lat. Nagle okazuje się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) zaś nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie pragnęły mieć trochę dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z okresem zaczyna być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia oraz diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Golub-Dobrzyń

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym punkcie skoncentrujemy się na pierwszej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a szczegółowo na nowoczesnej metodzie liposukcji laserowej, obsługiwanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w znacznie bliskim czasie po wykonaniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta zatrzymuje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Golub-Dobrzyń

Zabiegowi potrafią być pasowane różne części ciała. Procedury medyczne bawiące się największą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg tworzony istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Golub-Dobrzyń

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki system, by jako wysoce ułatwić pacjentowi wejście do siebie po zabiegu. Przede każdym realizowana jest mała liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G pozwala na pozyskanie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja potrafi stanowić wypełniona miejscowo czy na wyższym obszarze. W początkowym przypadku zabiegowi budzi się takie ilości ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na całym terenie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by wypracowany w ciągu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w tamtym pomieszczeniu ich innego ciała. Z obecnej dane korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka metoda przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak powstaje z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy temat i truje się do przeszczepu.
Liposukcja Golub-Dobrzyń

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej spowodowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest znacznie dużo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej jednostki, niekiedy zwraca się lipolizę.

Liposukcja Golub-Dobrzyń

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments