który urząd skarbowy wrocław

baza wiedzy

Znaleziony temat: który urząd skarbowy wrocław

Który urząd skarbowy wrocławski jest odpowiedzialny za obsługę mieszkańców Wołowa i jak się do niego dostać?

Jeśli jesteś mieszkańcem Wołowa i potrzebujesz skorzystać z usług urzędu skarbowego, być może zastanawiasz się, który z urzędów skarbowych wrocławskich jest odpowiedzialny za obsługę Twojego miasta. W tym artykule podpowiemy Ci, jak znaleźć właściwy urząd skarbowy oraz jak się do niego dostać.

Urząd skarbowy wrocławski jest podzielony na kilka oddziałów, które obsługują różne miasta i gminy województwa dolnośląskiego. Jeśli chodzi o Wołów, to właściwym urzędem skarbowym jest Urząd Skarbowy Wrocław-Śródmieście. Możesz skorzystać z wyszukiwarki na stronie Ministerstwa Finansów, aby sprawdzić, który urząd skarbowy jest odpowiedzialny za Twoją miejscowość.

Aby skontaktować się z Urzędem Skarbowym Wrocław-Śródmieście, możesz skorzystać z różnych form komunikacji. Najprostszym sposobem jest skorzystanie z infolinii pod numerem 801 055 055 lub 71 777 55 55. Możesz także napisać e-mail na adres us.wroclaw.srodmiescie@mf.gov.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej urzędu.

Jeśli chcesz osobiście udać się do Urzędu Skarbowego Wrocław-Śródmieście, musisz wiedzieć, gdzie się znajduje. Adres urzędu to ul. Świdnicka 28/30, 50-068 Wrocław. Możesz dojechać tam tramwajem (linie 2, 4, 10, 14, 24) lub autobusem (linie 125, 145, 146, 149, 249, 902, 931). Jeśli jedziesz samochodem, możesz skorzystać z parkingu przy ul. Krawieckiej 1, który znajduje się w pobliżu urzędu.

Podsumowując, jeśli potrzebujesz skorzystać z usług urzędu skarbowego i jesteś mieszkańcem Wołowa, to właściwym urzędem skarbowym jest Urząd Skarbowy Wrocław-Śródmieście. Możesz skontaktować się z nim telefonicznie, mailowo lub osobiście. Pamiętaj, żeby wcześniej sprawdzić godziny pracy urzędu oraz przygotować potrzebne dokumenty.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: który urząd skarbowy wrocław

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments