Które ławki w mieście trzeba naprawiać?

Które ławki w mieście trzeba naprawiać?

Aktulności

W Wołowie miały miejsce naprawy ławek znajdujących się na terenie miasta. Przedsięwzięciem tym zajęli się pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarstwa Komunalnego w Wołowie.

Urzędnicy zwracają się do mieszkańców z apelem, w którym proszą każdego z nich o zgłaszanie każdej zniszczonej, połamanej ławki znajdującej się w ich okolicy. Zgłoszenie takie można również wysłać przez aplikację BLISKO. Deklarują, iż postarają się oni je naprawić. Władze miasta stawiają sobie za cel bieżące i nieprzerwane zaspokajanie potrzeb wspólnoty samorządowej, aby każdy czuł się w mieście należycie.

Wszyscy mogą przyczynić się do poprawy wizerunku miasta, aby cieszyć się widokiem urokliwej okolicy. Przestrzeń w mieście jest istotnym czynnikiem przyczyniającym się do zadowolenia jego mieszkańców. Bardzo ważne jest aby dbać o wygląd miasta aby było ono estetyczne i zadbane. Nie pozwólmy aby wandalizm mógł to zepsuć. Widok nienaprawianych ławek, które uległy dewastacji nie jest przyjemne dla oka zarówno mieszkańców, jak i osób odwiedzających Wołów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments