kto spada z 4 ligi dolnośląskiej

baza wiedzy

Znaleziony temat: kto spada z 4 ligi dolnośląskiej

Kto spada z 4 ligi dolnośląskiej? Przeczytaj nasz poradnikowy artykuł, aby poznać odpowiedź na to pytanie!

W sezonie 2020/2021 w 4 lidze dolnośląskiej zagrało 18 drużyn. Każda z nich walczyła o utrzymanie w lidze, ale niestety tylko dwie z nich musiały opuścić rozgrywki. Które drużyny spadły z 4 ligi dolnośląskiej? Odpowiedź poniżej!

Pierwszą drużyną, która spadła z 4 ligi dolnośląskiej, jest Odra Opole Lubelskie. Zespół ten zajął 18. miejsce w tabeli i nie zdołał utrzymać się w lidze. Odra Opole Lubelskie zdobyła w sezonie 2020/2021 tylko 14 punktów, co było niewystarczające do utrzymania się w rozgrywkach.

Drugą drużyną, która spadła z 4 ligi dolnośląskiej, jest Górnik II Zabrze. Zespół ten zajął 17. miejsce w tabeli i również nie zdołał utrzymać się w lidze. Górnik II Zabrze zdobył w sezonie 2020/2021 22 punkty, co również było niewystarczające do utrzymania się w rozgrywkach.

Jeśli interesujesz się piłką nożną i chcesz śledzić wyniki drużyn z Dolnego Śląska, to warto wiedzieć, że w 4 lidze dolnośląskiej grają również takie zespoły jak Wołów, Wrocław czy Legnica. Te drużyny zakończyły sezon na wyższych miejscach w tabeli i utrzymały się w lidze.

Podsumowując, w sezonie 2020/2021 z 4 ligi dolnośląskiej spadły dwie drużyny – Odra Opole Lubelskie i Górnik II Zabrze. Jeśli chcesz śledzić wyniki drużyn z Dolnego Śląska, to warto zwrócić uwagę na takie zespoły jak Wołów, Wrocław czy Legnica.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kto spada z 4 ligi dolnośląskiej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments