kronika tajemnic ile odcinków

baza wiedzy

Znaleziony temat: kronika tajemnic ile odcinków

Kronika Tajemnic – ile odcinków? Przewodnik po serialu

Kronika Tajemnic to polski serial kryminalny, który zadebiutował na antenie TVN w 2019 roku. Akcja dzieje się we Wrocławiu i Legnicy, a głównym bohaterem jest komisarz Artur Sikorski, który prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw. Serial zyskał dużą popularność w Polsce i za granicą, a wielu widzów zastanawia się, ile odcinków ma Kronika Tajemnic. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i przybliżyć Wam ten interesujący serial.

Kronika Tajemnic – fabuła

Serial Kronika Tajemnic opowiada historię komisarza Artura Sikorskiego, który prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw. W trakcie pracy nad tą sprawą odkrywa wiele sekretów i tajemnic, które związane są z przeszłością miasta i jego mieszkańców. W serialu pojawiają się także wątki rodzinne i miłosne, które wpływają na życie bohaterów.

Kronika Tajemnic – ile odcinków?

Serial Kronika Tajemnic składa się z 13 odcinków, z których każdy trwa około 45 minut. Pierwszy odcinek został wyemitowany 7 marca 2019 roku, a ostatni 30 maja 2019 roku. Wszystkie odcinki są dostępne na platformie VOD TVN Player oraz na DVD.

Kronika Tajemnic – gdzie kręcono?

Akcja serialu Kronika Tajemnic dzieje się we Wrocławiu i Legnicy, a wiele scen kręcono właśnie w tych miastach. Wrocław jest jednym z głównych bohaterów serialu, a wiele scen kręcono na jego ulicach i w zabytkowych budynkach. Legnica także ma swoje pięć minut w serialu, a wiele scen kręcono w tamtejszym zamku.

Kronika Tajemnic – co warto wiedzieć?

Serial Kronika Tajemnic to nie tylko kryminalna historia, ale także ciekawy obraz życia we Wrocławiu i Legnicy. W serialu pojawiają się wiele wątków związanych z historią tych miast, a także z ich kulturą i tradycjami. Warto zwrócić uwagę na piękne zdjęcia i muzykę, która idealnie wpisuje się w klimat serialu.

Podsumowanie

Serial Kronika Tajemnic to ciekawa propozycja dla miłośników kryminałów i historii. Składa się z 13 odcinków, które można obejrzeć na platformie VOD TVN Player lub na DVD. Akcja dzieje się we Wrocławiu i Legnicy, a wiele scen kręcono właśnie

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kronika tajemnic ile odcinków

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments