Konsultacje społeczne w Wołowie

Konsultacje społeczne w Wołowie

Aktulności

W Wołowie władza słucha przedstawicieli seniorów. Burmistrz gminy Wołów Dariusz Chmura spotkał się 26 września br. z zarządami senioralnych organizacji. Rozpoczęto cykl spotkań w sprawach najistotniejszych dla mieszkańców.

W siedzibie Polskiego Związku Emerytów i Rencistów zorganizowano spotkanie zarządów organizacji senioralnych z Dariuszem Chmurą burmistrzem Wołowa. Omawiano wiele problemów nurtujących nie tylko seniorów, ale całą społeczność gminy. Poruszono przede wszystkim kwestie związane z opieką zdrowotną. Obecny stan leczenia i najbliższe perspektywy budzą wiele obaw i niepokojów.

Poruszanych problemów jest sporo. Są to sprawy na tyle istotne i wymagające szybkiego załatwienia, że postanowiono spotykać się co miesiąc. Spotkania będą miały charakter otwarty, co oznacza swobodny ich dostęp dla każdego zainteresowanego.

Ustalono datę następnego spotkania na 3 grudnia. Jego organizatorem będzie również PZERiI. Natomiast kolejne-trzecie zorganizuje Stowarzyszenie Senioralne Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wołowie. Planowany termin to styczeń 2021 roku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments