Kim był bezdomny od samochodów Rydzyka? Oto jego SEKRET

Kim był bezdomny od samochodów Rydzyka? Oto jego SEKRET

Aktulności

Od kilku lat krążą pogłoski na temat samochodów, które ojciec Tadeusz Rydzyk miał otrzymać o bezdomnego. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że taka historia jest niemożliwa! A jednak, jest zupełnie inaczej. Ostatnio na antenie Radia Maryja Rydzyk wrócił do tej historii sprzed kilkunastu lat. I dokładnie opisał, jak to było. Ujawnił też kilka szczegółów z życia bezdomnego ofiarodawcy.

Od czasu do czasu jak bumerang wraca sprawa słynnego bezdomnego, który podarował Rydzykowi samochody. Ostatnio temat ten znów wrócił, a przypomniał o nim sam ojciec dyrektor. W związku z trwającą kampanią wyborczą i zachowaniami niektórych kandydatów na posłów, postanowił zabrać głos. Duchowny powiedział na antenie wprost: – Mówimy wszystko: jak to radio powstało, jak te dzieła powstają, bo to jest otwarte. Ludzie to budują, ludzie to tworzą, ludzie to utrzymują, są wolontariusze.

To jest Rodzina Radia Maryja. To jest fenomen, że to zaistniało i istnieje. Dzięki ludziom. I mówimy o tym. I przy okazji wspomniał historię z bezdomnym O CZY NAPISALIŚMY. Rydzyk opowiedział kilak słów o mężczyźnie, który podarował auta. Kim był bezdomny? To pan Stanisław, który był porządnym człowiekiem, ale miał pecha, bo poślubił milicjantkę. Był wychowywany przez ciotki, bo był sierotą, wykształcił się na AWF. Jego życie szło dobrze, mógł nawet kupić mieszkanie żonie i córce, ale później wszystko się zmieniło. Został wyrzucony z domu, ale gdy pewnego razu był w Sopocie zagrał w totolotka.

Po powrocie do Warszawy, bo pochodził ze stolicy, sprawdził wyniki. No i wygrał dużo pieniędzy. A że podobało mu się to, co robi Radio Maryja, to podarował radiu dwa samochody. Niestety, dobrodziej radia, o którym wspominał Rydzyk już nie żyje, ale jak widać, cały czas jest w jego pamięci.

źródło se.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments