kiedy ferie 2015 dolnośląskie

baza wiedzy

Znaleziony temat: kiedy ferie 2015 dolnośląskie

Ferie 2015 w Dolnośląskim – kiedy i gdzie?

Ferie zimowe to czas, na który czekają nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także rodzice i osoby pracujące w szkołach. W Dolnośląskim termin ferii zimowych jest zależny od podziału na powiaty i miasta. Dlatego warto wiedzieć, kiedy i gdzie będą ferie w 2015 roku.

W powiecie wołowskim ferie zimowe odbędą się od 16 lutego do 27 lutego 2015 roku. W tym czasie uczniowie będą mogli odpocząć od nauki i zająć się innymi aktywnościami, np. sportem czy kulturą.

W Dolnośląskim największym miastem jest Wrocław, gdzie ferie zimowe odbędą się od 16 lutego do 27 lutego 2015 roku. W tym czasie warto skorzystać z bogatej oferty kulturalnej i sportowej miasta, np. odwiedzić Muzeum Narodowe, Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” czy wziąć udział w zimowych zawodach sportowych.

W Legnicy ferie zimowe odbędą się od 16 lutego do 27 lutego 2015 roku. W tym czasie warto odwiedzić miasto i zobaczyć zabytki, np. Zamek Książąt Legnickich czy Katedrę św. Piotra i Pawła.

Warto pamiętać, że terminy ferii zimowych w Dolnośląskim mogą się różnić w zależności od miasta i powiatu. Dlatego warto sprawdzić dokładne daty na stronach internetowych szkół i urzędów miast i powiatów.

Podsumowując, ferie zimowe w Dolnośląskim odbędą się od 16 lutego do 27 lutego 2015 roku. To czas, który warto wykorzystać na odpoczynek, zabawę i zwiedzanie miast i okolic.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiedy ferie 2015 dolnośląskie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments