kiedy dolnośląskie ma ferie 2023

baza wiedzy

Znaleziony temat: kiedy dolnośląskie ma ferie 2023

Kiedy Dolnośląskie ma ferie w 2023 roku? Przeczytaj nasz poradnik!

Ferie to czas, na który czekają wszyscy uczniowie i nauczyciele. To okres, kiedy można odpocząć od szkolnych obowiązków i zrelaksować się. Jednak przed rozpoczęciem ferii warto wiedzieć, kiedy dokładnie zaczynają się i kończą. W tym artykule podpowiemy, kiedy Dolnośląskie ma ferie w 2023 roku.

Dolnośląskie to województwo położone w południowo-zachodniej Polsce. Składa się z 26 powiatów, w tym m.in. z Wrocławia i Legnicy. W 2023 roku ferie zimowe w Dolnośląskim odbędą się w różnych terminach, w zależności od powiatu.

W powiecie wołowskim ferie zimowe odbędą się od 20 lutego do 5 marca 2023 roku. Natomiast w innych powiatach Dolnośląskiego ferie będą trwać od 13 lutego do 26 lutego 2023 roku.

Warto pamiętać, że terminy ferii mogą ulec zmianie, dlatego warto regularnie sprawdzać informacje na stronach internetowych szkół oraz na stronach internetowych województwa Dolnośląskiego.

Jeśli planujesz wypoczynek w czasie ferii zimowych, warto wcześniej zaplanować swoje wyjazdy. W Dolnośląskim znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc, które warto odwiedzić. Można zobaczyć m.in. Zamek Książ, Karkonosze, Wrocławskie ZOO czy Odrę.

Podsumowując, ferie zimowe w Dolnośląskim w 2023 roku odbędą się w różnych terminach, w zależności od powiatu. Warto regularnie sprawdzać informacje na stronach internetowych szkół oraz województwa Dolnośląskiego, aby być na bieżąco. Planując wypoczynek w czasie ferii, warto wcześniej zaplanować swoje wyjazdy i odwiedzić atrakcyjne miejsca w Dolnośląskim.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiedy dolnośląskie ma ferie 2023

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments