jak usunąć wiadomości z whatsapp u odbiorcy

baza wiedzy

Znaleziony temat: jak usunąć wiadomości z whatsapp u odbiorcy

Jak usunąć wiadomości z WhatsApp u odbiorcy – poradnik krok po kroku

WhatsApp to jedna z najpopularniejszych aplikacji do komunikacji na świecie. Dzięki niej możemy łatwo i szybko wysyłać wiadomości, zdjęcia, filmy czy pliki. Jednak czasem zdarza się, że wysłana przez nas wiadomość jest nieodpowiednia lub chcemy ją usunąć z innych powodów. W tym artykule przedstawimy Ci krok po kroku, jak usunąć wiadomości z WhatsApp u odbiorcy.

Krok 1: Otwórz aplikację WhatsApp

Aby usunąć wiadomość z WhatsApp u odbiorcy, musisz najpierw otworzyć aplikację. Znajdziesz ją na ekranie swojego smartfona lub tabletu.

Krok 2: Znajdź wiadomość, którą chcesz usunąć

Następnie musisz znaleźć wiadomość, którą chcesz usunąć. Możesz to zrobić, przewijając rozmowę z odbiorcą lub używając funkcji wyszukiwania.

Krok 3: Przytrzymaj wiadomość

Gdy już znajdziesz wiadomość, którą chcesz usunąć, przytrzymaj ją palcem. Po chwili pojawią się opcje dotyczące tej wiadomości.

Krok 4: Wybierz opcję „Usuń”

Wybierz opcję „Usuń”, która pojawi się na ekranie. Możesz wybrać, czy chcesz usunąć wiadomość tylko dla siebie („Usuń dla mnie”) czy dla wszystkich uczestników rozmowy („Usuń dla wszystkich”).

Krok 5: Potwierdź usunięcie wiadomości

Po wybraniu odpowiedniej opcji, pojawi się pytanie, czy na pewno chcesz usunąć wiadomość. Potwierdź swoją decyzję, a wiadomość zostanie usunięta.

Podsumowanie

Usunięcie wiadomości z WhatsApp u odbiorcy jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć aplikację, znaleźć wiadomość, którą chcesz usunąć, przytrzymać ją i wybrać opcję „Usuń”. Pamiętaj, że możesz usunąć wiadomość tylko w ciągu 1 godziny i 8 minut od momentu wysłania. Po tym czasie wiadomość będzie już nieusuwalna.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak usunąć wiadomości z whatsapp u odbiorcy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments