jak u mamy; rynek; oława; dolnośląskie

baza wiedzy

Znaleziony temat: jak u mamy; rynek; oława; dolnośląskie

Jak u mamy – poradnik dla mieszkańców Oławy i okolic

Jeśli mieszkasz w Oławie lub w okolicach, na pewno zdarzyło Ci się słyszeć o sklepie „Jak u mamy”. To miejsce, które zyskało sobie już wielu stałych klientów, oferując szeroki wybór produktów spożywczych oraz artykułów codziennego użytku. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji odwiedzić tego sklepu, to koniecznie musisz to zrobić! W tym artykule podpowiemy Ci, jak dojechać do sklepu, jakie produkty warto tam kupić oraz jakie są godziny otwarcia.

Jak dojechać do sklepu „Jak u mamy”?

Sklep „Jak u mamy” znajduje się w Oławie, przy ulicy Rynek 5. Jeśli jedziesz z Wołowa, musisz skręcić w prawo na ulicę Odra, następnie skręcić w lewo na ulicę Wrocławską i kontynuować jazdę prosto, aż dojdziesz do Rynku. Sklep znajduje się po prawej stronie, tuż obok parkingu. Jeśli jedziesz z Legnicy, musisz skręcić w lewo na ulicę Odra, następnie skręcić w prawo na ulicę Wrocławską i kontynuować jazdę prosto, aż dojdziesz do Rynku. Sklep znajduje się po prawej stronie, tuż obok parkingu. Warto zaznaczyć, że sklep „Jak u mamy” znajduje się w samym centrum Oławy, więc można tam dojechać również komunikacją miejską.

Jakie produkty warto kupić w sklepie „Jak u mamy”?

Sklep „Jak u mamy” oferuje szeroki wybór produktów spożywczych oraz artykułów codziennego użytku. Warto tam zrobić zakupy, ponieważ ceny są bardzo przystępne, a jakość produktów jest bardzo dobra. W sklepie można kupić między innymi: pieczywo, nabiał, owoce i warzywa, mięso, wędliny, sery, słodycze, napoje, artykuły higieniczne oraz chemię gospodarczą. Warto zwrócić uwagę na ofertę produktów regionalnych, takich jak miód, dżemy, soki czy wędliny.

Jakie są godziny otwarcia sklepu „Jak u mamy”?

Sklep „Jak u mamy” jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00 oraz w niedzielę w godzinach od 9:00 do 19:00. Warto zaznaczyć, że sklep jest czynny również w święta.

Podsumowanie

Sklep „Jak u mamy” to miejsce, które warto od

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak u mamy; rynek; oława; dolnośląskie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments