jak odzyskać usunięte wiadomości z whatsapp bez kopii zapasowej

baza wiedzy

Znaleziony temat: jak odzyskać usunięte wiadomości z whatsapp bez kopii zapasowej

Jak odzyskać usunięte wiadomości z WhatsApp bez kopii zapasowej – poradnik

WhatsApp to jedna z najpopularniejszych aplikacji do komunikacji na świecie. Dzięki niej możemy łatwo i szybko wysyłać wiadomości, zdjęcia, filmy i wiele innych plików. Niestety, zdarza się, że przypadkowo usuniemy ważne dla nas wiadomości, a nie mamy kopii zapasowej. Czy istnieje sposób na odzyskanie usuniętych wiadomości z WhatsApp? Tak, jest to możliwe. W tym artykule przedstawimy kilka sposobów na odzyskanie usuniętych wiadomości z WhatsApp bez kopii zapasowej.

1. Przywróć wiadomości z kopii zapasowej Google Drive

Jeśli korzystasz z WhatsApp na Androidzie, to masz możliwość automatycznego tworzenia kopii zapasowej swoich wiadomości na Google Drive. Jeśli zdarzyło Ci się usunąć ważne wiadomości, to możesz spróbować przywrócić je z kopii zapasowej. Aby to zrobić, musisz odinstalować aplikację WhatsApp i zainstalować ją ponownie. Podczas instalacji aplikacji zostaniesz poproszony o przywrócenie kopii zapasowej. Wybierz opcję przywrócenia kopii zapasowej z Google Drive i postępuj zgodnie z instrukcjami.

2. Przywróć wiadomości z kopii zapasowej iCloud

Jeśli korzystasz z WhatsApp na iPhone’ie, to masz możliwość automatycznego tworzenia kopii zapasowej swoich wiadomości na iCloud. Jeśli zdarzyło Ci się usunąć ważne wiadomości, to możesz spróbować przywrócić je z kopii zapasowej. Aby to zrobić, musisz odinstalować aplikację WhatsApp i zainstalować ją ponownie. Podczas instalacji aplikacji zostaniesz poproszony o przywrócenie kopii zapasowej. Wybierz opcję przywrócenia kopii zapasowej z iCloud i postępuj zgodnie z instrukcjami.

3. Skorzystaj z oprogramowania do odzyskiwania danych

Jeśli nie masz kopii zapasowej swoich wiadomości, to możesz skorzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych. Istnieje wiele programów, które pozwalają na odzyskanie usuniętych wiadomości z WhatsApp. Jednym z takich programów jest EaseUS MobiSaver. Aby skorzystać z tego programu, musisz pobrać go na swój komputer i podłączyć swój telefon z aplikacją WhatsApp. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami programu.

4. Skontaktuj się z pomocą techniczną WhatsApp

Jeśli żaden z powyższych sposobów nie przyniósł efekt

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak odzyskać usunięte wiadomości z whatsapp bez kopii zapasowej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments