jak dojechać do zoo wrocław

baza wiedzy

Znaleziony temat: jak dojechać do zoo wrocław

Jak dojechać do zoo Wrocław?

Zoo Wrocław to jedno z największych i najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce. Znajduje się ono w miejscowości Wołów, niedaleko Wrocławia. Jeśli planujesz wizytę w tym miejscu, z pewnością zastanawiasz się, jak dojechać do zoo Wrocław. Poniżej przedstawiamy kilka porad, które pomogą Ci dotrzeć na miejsce.

Dojazd samochodem

Jeśli dysponujesz samochodem, dojazd do zoo Wrocław jest bardzo prosty. Najlepiej kierować się na autostradę A4 w kierunku Legnicy. Następnie należy zjechać na zjazd Wołów i kierować się na miejscowość Wołów. W samym centrum Wołowa znajduje się skrzyżowanie, na którym należy skręcić w lewo w kierunku zoo. Po kilkuset metrach znajdziesz się przed bramą wejściową do ogrodu zoologicznego.

Dojazd autobusem

Jeśli nie masz samochodu, do zoo Wrocław można dojechać również autobusem. Najlepiej wybrać się do Wrocławia i tam przesiąść się na autobus do Wołowa. Wrocław jest dobrze skomunikowany z innymi miastami Polski, więc nie powinno być problemu z dotarciem na miejsce. Po przyjeździe do Wołowa należy wysiąść na przystanku przy ulicy Słowackiego. Stamtąd pieszo można dotrzeć do zoo w kilka minut.

Dojazd pociągiem

Jeśli preferujesz podróż pociągiem, do zoo Wrocław można dojechać również w ten sposób. Najlepiej wybrać się do Wrocławia i tam przesiąść się na pociąg do Wołowa. Po przyjeździe na stację Wołów należy przejść na drugą stronę torów i kierować się w kierunku skrzyżowania przy ulicy Słowackiego. Stamtąd pieszo można dotrzeć do zoo w kilka minut.

Podsumowanie

Dojazd do zoo Wrocław jest bardzo prosty i nie powinien stanowić większego problemu. Najlepiej kierować się na autostradę A4 w kierunku Legnicy i zjechać na zjazd Wołów. Następnie należy kierować się na miejscowość Wołów i skręcić w lewo w kierunku zoo. Jeśli nie masz samochodu, dojazd autobusem lub pociągiem również jest możliwy. Warto zaznaczyć, że zoo Wrocław to miejsce, które warto odwiedzić. Ogromna liczba zwierząt i piękne otoczenie sprawiają, że wizyta w tym miejscu to niezapomniane przeżycie.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak dojechać do zoo wrocław

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments