Integracja firmowa online w formie degustacji trunków? To możliwe!

Integracja firmowa online w formie degustacji trunków? To możliwe!

Aktulności Warto przeczytać

Absolutny zakaz spożywania napojów alkoholowych to oczywisty standard w dzisiejszych miejscach pracy. Trzeźwość i przytomność umysłu to najistotniejsze cechy dobrego pracownika. A gdybym powiedział Ci, że może być taki dzień, gdy szef poprosi cię o wypicie alkoholu? A gdybym powiedział Ci, że szef dostarczy ci ten alkohol, a nawet zatrudni osobę, która powie ci w jaki sposób go spożywać? Być może nigdy nie usłyszysz od swojego szefa lub szefowej sakramentalnego „ze mną się nie napijesz?”, ale to wcale nie oznacza, że w ramach integracji online, szef nie spojrzy przychylnym okiem na kieliszka wina, piwa lub whisky. Jak to możliwe?

Takie pomysły tylko u zawodowców

Chyba żaden prezes ani kierownik nie ma ochoty zwyczajnie poić pracowników alkoholem, ale dobrze podpowiedziany sposób na degustację alkoholu z pewnością go/ją zainteresuje. Takie wydarzenie trzeba oczywiście odpowiednio przeprowadzić i zorganizować, a to może firmę zwyczajnie przerosnąć. Degustację alkoholu w ramach team buildingu online idealnie przeprowadzają dobre agencje eventowe, jak choćby Argentum Event. Odpowiednio zrealizowana integracja online to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy. Na czym polega wspólne degustowanie alkholu w firmie w ramach imprezy integracyjnej za zgodą szefa?

Zdrowie!

Żadne z uczestników wspólnej degustacji nie musi biec do sklepu po ulubiony trunek żeby potem otwierać z innymi pracownikami przed ekranem komputera – taką „imprezę” organizuje sobie obecnie wielu ludzi i nie zawsze kończy się to dobrze. Przy profesjonalnym evencie uczestnicy otrzymują butelki bądź buteleczki z odpowiednimi napojami…. z dostawą do domu. Co więcej, otrzymują oni alkohole wysokiej jakości, odpowiednie kieliszki, karty smaków czy wreszcie karty informacyjne o danym trunku. Znawca i ekspert z zakresu danego alkoholu pokaże w jaki sposób degustować alkohol, poznać jego walory i rozsmakować się w nim sposób dotąd dla nas nieznany. Mało kto wie, że każda część ludzkiego języka odpowiada za inne doznania smakowe, a przecież już ta najprostsza wiedza zmienia w dziedzinie spożywania alkoholu tak wiele.

Wiedza to podstawa

W czasie nauki spożywania i degustowania alkoholu, ekspert opowie o każdym trunku, przybliży nam historię (na przykład opowie o danej winnicy, pochodzeniu i składzie danego wina i cechach, które odróżniają go od innych tego typu napojów). Dowiemy się o metodach przechowywania, sposobach odpowiedniego serwowania i procesie produkcji. Historia piwa, wina czy whisky potrafi być absolutnie fascynująca i absorbująca.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments