Gminy należące do Innego Instrumentu Terytorialnego Subregionu Wrocławskiego (IITSW) przygotowują się do nowego okresu Programowania UE. Jak przekazał Urząd Miejski w Wołowie, istotną częścią dokumentu programowego na lata 2021-27 będą projekty. Znane już są propozycje podziału środków, o które będzie się ubiegał Subregion Wrocławski. Planuje się, że Gmina Wołów będzie miała do wykorzystania ponad 48,3 mln złotych. Włodarz Wołowa zachęca do składania propozycji projektów. Mogą je przesyłać podmioty, które na terenie gminy realizują inicjatywy rozwojowe. Pomysły zostaną ocenione przez tutejszych urzędników. Złożenie wniosku nie jest gwarancją otrzymania dofinansowania lub włączenia projektu do dokumentu programowego IITSW. Projekty należy przesyłać elektronicznie na odpowiednim formularzu. Jest on udostępniony na stronie internetowej Gminy Wołów oraz w Biuletynie Informacji Publicznej. Wnioski należy składać w formacie .doc z dołączonym skanem formularza zgłoszeń. Propozycje projektów należy przesyłać na adres anna.lis@wolow.pl do poniedziałku 12 października do godziny 12.00. Formularze przesłane później nie będą uwzględnione. W razie dodatkowych pytań, można kontaktować się z Anną Lis, dzwoniąc pod numer 71 319 13 46 lub przesyłając e-mail na w/w adres.

Gmina zaprasza do składania projektów. Na ich realizację będzie aż 48 mln zł

Aktulności

Gminy należące do Innego Instrumentu Terytorialnego Subregionu Wrocławskiego (IITSW) przygotowują się do nowego okresu Programowania UE. Jak przekazał Urząd Miejski w Wołowie, istotną częścią dokumentu programowego na lata 2021-27 będą projekty. Znane już są propozycje podziału środków, o które będzie się ubiegał Subregion Wrocławski. Planuje się, że Gmina Wołów będzie miała do wykorzystania ponad 48,3 mln złotych.

Włodarz Wołowa zachęca do składania propozycji projektów. Mogą je przesyłać podmioty, które na terenie gminy realizują inicjatywy rozwojowe. Pomysły zostaną ocenione przez tutejszych urzędników. Złożenie wniosku nie jest gwarancją otrzymania dofinansowania lub włączenia projektu do dokumentu programowego IITSW.

Projekty należy przesyłać elektronicznie na odpowiednim formularzu. Jest on udostępniony na stronie internetowej Gminy Wołów oraz w Biuletynie Informacji Publicznej. Wnioski należy składać w formacie .doc z dołączonym skanem formularza zgłoszeń. Propozycje projektów należy przesyłać na adres anna.lis@wolow.pl do poniedziałku 12 października do godziny 12.00. Formularze przesłane później nie będą uwzględnione. W razie dodatkowych pytań, można kontaktować się z Anną Lis, dzwoniąc pod numer 71 319 13 46 lub przesyłając e-mail na w/w adres.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments