gmina wołów kontakty

baza wiedzy

Znaleziony temat: gmina wołów kontakty

Gmina Wołów – jak znaleźć potrzebne kontakty?

Gmina Wołów to jednostka samorządu terytorialnego położona w województwie dolnośląskim. W skład gminy wchodzi miasto Wołów oraz wiele innych miejscowości. W tym artykule podpowiemy, jak znaleźć potrzebne kontakty związane z gminą Wołów.

1. Oficjalna strona internetowa gminy Wołów

Pierwszym miejscem, gdzie warto szukać informacji o gminie Wołów, są strony internetowe urzędu gminy. Oficjalna strona internetowa gminy Wołów to https://www.wolow.pl/. Na stronie tej znajdziesz wiele przydatnych informacji, takich jak aktualności, ogłoszenia, informacje o władzach gminy, jednostkach organizacyjnych, a także dane kontaktowe.

2. Biuro obsługi mieszkańców

W gminie Wołów działa Biuro Obsługi Mieszkańców, które jest miejscem, gdzie można uzyskać pomoc i informacje na temat różnych spraw związanych z gminą. Biuro to znajduje się w budynku Urzędu Gminy Wołów przy ulicy Wrocławskiej 2. W Biurze Obsługi Mieszkańców można uzyskać informacje dotyczące m.in.:

– rejestracji pojazdów,
– wydawania dowodów osobistych,
– wydawania paszportów,
– składania wniosków o świadczenia rodzinne,
– składania wniosków o zasiłek,
– składania wniosków o ubezpieczenie zdrowotne.

3. Kontakt telefoniczny i e-mailowy

Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy lub informacji, możesz skorzystać z kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Na oficjalnej stronie internetowej gminy Wołów znajdziesz listę numerów telefonów i adresów e-mail do poszczególnych jednostek organizacyjnych gminy. Możesz także skorzystać z ogólnego numeru telefonu do Urzędu Gminy Wołów: 71 390 70 00.

4. Media społecznościowe

Gmina Wołów posiada również profile na różnych portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Obserwując te profile, będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami i wydarzeniami związanymi z gminą Wołów.

Podsumowanie

Znalezienie potrzebnych kontaktów związanych z gminą Wołów nie jest trudne. Warto skorzystać z oficjalnej strony internetowej gminy, Biura Obsługi Mieszkańców, kontaktu telefonicznego i e-mailowego oraz mediów społecznościowych. Dzięki temu będziesz miał łatwy dostęp do informacji i pomocy w róż

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gmina wołów kontakty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments