gmina wołów kontakt

baza wiedzy

Znaleziony temat: gmina wołów kontakt

Gmina Wołów – jak skontaktować się z urzędem?

Gmina Wołów to jednostka samorządu terytorialnego zlokalizowana w województwie dolnośląskim. Jej siedziba znajduje się w mieście Wołów, które leży w pobliżu Wrocławia i Legnicy. Jeśli potrzebujesz skontaktować się z urzędem gminy Wołów, poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji.

1. Strona internetowa gminy Wołów

Na stronie internetowej gminy Wołów (www.wolow.pl) znajdziesz wiele przydatnych informacji dotyczących działalności urzędu. Możesz tam znaleźć m.in. informacje o aktualnych wydarzeniach i inwestycjach w gminie, ogłoszenia o przetargach oraz dane kontaktowe do poszczególnych wydziałów urzędu.

2. Kontakt telefoniczny

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi na swoje pytanie, możesz skorzystać z kontaktu telefonicznego. Numer telefonu do urzędu gminy Wołów to (71) 389 60 00. Pracownicy urzędu chętnie udzielą Ci informacji na temat działalności gminy oraz pomogą rozwiązać Twoje problemy.

3. Kontakt mailowy

Jeśli wolisz kontaktować się z urzędem drogą elektroniczną, możesz napisać maila na adres: um@wolow.pl. W treści wiadomości opisz swoje pytanie lub problem, a pracownicy urzędu postarają się udzielić Ci odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

4. Osobiście w urzędzie

Jeśli Twoja sprawa wymaga osobistego załatwienia, możesz udać się do siedziby urzędu gminy Wołów. Adres urzędu to: ul. Rynek 1, 56-100 Wołów. Urząd czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

Podsumowanie

Skontaktowanie się z urzędem gminy Wołów nie jest trudne. Możesz skorzystać z różnych form kontaktu, w zależności od Twoich preferencji. Strona internetowa gminy Wołów, kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty wizytę w urzędzie – to wszystko pozwoli Ci na szybkie i skuteczne załatwienie swoich spraw.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gmina wołów kontakt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments