gdzie są zapisane wiadomości sms w androidzie

baza wiedzy

Znaleziony temat: gdzie są zapisane wiadomości sms w androidzie

Gdzie są zapisane wiadomości SMS w Androidzie – poradnik

Jeśli korzystasz z telefonu z systemem Android, na pewno zdarzyło Ci się chcieć odnaleźć swoje starsze wiadomości SMS. Gdzie jednak są one przechowywane? W tym poradniku podpowiemy Ci, jak znaleźć zapisane wiadomości SMS w Androidzie.

1. Aplikacja Wiadomości

Najprostszym sposobem na odnalezienie swoich wiadomości SMS jest skorzystanie z aplikacji Wiadomości. Wystarczy, że otworzysz tę aplikację na swoim telefonie, a Twoje wiadomości powinny być widoczne na ekranie. W przypadku, gdy nie widzisz wszystkich swoich wiadomości, możesz spróbować przewinąć ekran w dół lub wybrać opcję „Więcej”.

2. Aplikacja Pliki

Jeśli nie udało Ci się odnaleźć swoich wiadomości SMS w aplikacji Wiadomości, możesz spróbować znaleźć je w aplikacji Pliki. W tym celu należy otworzyć aplikację Pliki i przejść do folderu „Dane”. Następnie wybierz folder „com.android.providers.telephony” i w nim znajdziesz plik „sms.db”. Po otwarciu tego pliku, powinieneś zobaczyć swoje zapisane wiadomości SMS.

3. Aplikacja Backup

Jeśli z jakiegoś powodu nie udało Ci się odnaleźć swoich wiadomości SMS w aplikacji Wiadomości lub Pliki, możesz skorzystać z aplikacji Backup. W tym celu należy otworzyć aplikację Backup i wybrać opcję „Przywróć”. Następnie wybierz datę, na którą chcesz przywrócić swoje wiadomości SMS i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Podsumowanie

Odnalezienie swoich zapisanych wiadomości SMS w Androidzie może być czasem trudne, ale nie jest to niemożliwe. W tym poradniku przedstawiliśmy trzy sposoby na odnalezienie swoich wiadomości SMS: za pomocą aplikacji Wiadomości, Pliki oraz Backup. Teraz już wiesz, gdzie szukać swoich zapisanych wiadomości SMS i możesz cieszyć się ich ponownym odczytem.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie są zapisane wiadomości sms w androidzie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments