gdzie kupić bilet miesięczny wrocław

baza wiedzy

Znaleziony temat: gdzie kupić bilet miesięczny wrocław

Gdzie kupić bilet miesięczny we Wrocławiu?

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub w okolicach, na pewno zastanawiałeś się, gdzie można kupić bilet miesięczny na komunikację miejską. W tym artykule podpowiemy Ci, gdzie szukać biletów miesięcznych we Wrocławiu.

Przede wszystkim, warto wiedzieć, że bilet miesięczny uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w ramach wybranej strefy. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej na co dzień.

Gdzie więc kupić bilet miesięczny we Wrocławiu? Oto kilka miejsc, gdzie możesz to zrobić:

1. Punkty sprzedaży ZTM Wrocław

ZTM Wrocław to miejskie przedsiębiorstwo zajmujące się organizacją transportu publicznego we Wrocławiu. W punktach sprzedaży ZTM możesz kupić bilet miesięczny na komunikację miejską. Punkty sprzedaży znajdują się w różnych częściach miasta, m.in. na Dworcu Głównym, w Galerii Dominikańskiej czy na ulicy Świdnickiej.

2. Kioski Ruchu

W kioskach Ruchu również można kupić bilet miesięczny na komunikację miejską. Kioski Ruchu znajdują się w różnych częściach miasta, więc na pewno znajdziesz jeden w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

3. Aplikacja Mobilny Wrocław

Jeśli preferujesz zakupy online, możesz skorzystać z aplikacji Mobilny Wrocław. W aplikacji tej możesz kupić bilet miesięczny na komunikację miejską oraz bilety jednorazowe. Po zakupie biletu otrzymasz go w formie kodu QR, który należy pokazać kierowcy lub kontrolerowi.

4. Automaty biletowe

W niektórych częściach miasta znajdują się automaty biletowe, w których można kupić bilet miesięczny na komunikację miejską. Automaty te znajdują się m.in. na Dworcu Głównym, na Placu Grunwaldzkim czy na ulicy Świdnickiej.

Podsumowując, bilet miesięczny na komunikację miejską we Wrocławiu można kupić w punktach sprzedaży ZTM, kioskach Ruchu, aplikacji Mobilny Wrocław oraz w automatach biletowych. Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję i ciesz się nieograniczonymi przejazdami w ramach wybranej strefy.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie kupić bilet miesięczny wrocław

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments