filmowe domy kargula i pawlaka; szkolna; dobrzykowice; powiat wrocławski

baza wiedzy

Znaleziony temat: filmowe domy kargula i pawlaka; szkolna; dobrzykowice; powiat wrocławski

Filmowe domy Kargula i Pawlaka – jak dojechać?

Jeśli planujesz wizytę w Filmowych Domach Kargula i Pawlaka, warto wiedzieć, że znajdują się one w miejscowości Dobrzykowice, w powiecie wrocławskim, niedaleko Wołowa. Jak dojechać na miejsce?

Najlepiej wybrać się samochodem, ponieważ komunikacja miejska w okolicy nie jest zbyt rozwinięta. Z Wrocławia należy kierować się na autostradę A4 w kierunku Legnicy, a następnie zjechać na zjazd Dobrzykowice. Po zjechaniu z autostrady należy skręcić w lewo i kontynuować jazdę prosto przez około 2 kilometry. Po prawej stronie pojawią się już znaki informujące o Filmowych Domach Kargula i Pawlaka.

Jeśli natomiast nie posiadasz samochodu, możesz skorzystać z usług taksówki lub zamówić przejazd przez aplikację mobilną. Warto jednak pamiętać, że koszty takiego przejazdu mogą być dość wysokie.

Filmowe Dom Kargula i Pawlaka to miejsce, które warto odwiedzić dla miłośników kultowych polskich filmów. Znajdują się tam m.in. rekwizyty, kostiumy i scenografie z takich filmów jak „Seksmisja”, „Kingsajz” czy „Kargul i Pawlak”. Warto zatem poświęcić trochę czasu i odwiedzić to miejsce, zwłaszcza że znajduje się ono w malowniczej okolicy Dolnego Śląska, niedaleko rzeki Odry.

Jeśli planujesz wizytę w Filmowych Domach Kargula i Pawlaka, pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Można to zrobić poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Warto również zwrócić uwagę na godziny otwarcia, które mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia i sezonu.

Podsumowując, dojazd do Filmowych Domów Kargula i Pawlaka najlepiej odbywa się samochodem, a z Wrocławia należy kierować się na autostradę A4 w kierunku Legnicy. Warto pamiętać o wcześniejszej rezerwacji i zwrócić uwagę na godziny otwarcia. Miłośnicy kultowych polskich filmów na pewno nie będą zawiedzeni wizytą w tym miejscu.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: filmowe domy kargula i pawlaka; szkolna; dobrzykowice; powiat wrocławski

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments