50 lecie małżeństwa - zobacz jak świętowali

50 lecie małżeństwa – zobacz jak świętowali

Aktulności

W obecnych czasach wzrasta liczba rozwodów, bo młodzi ludzie decydują się na rozstanie zamiast walczyć o małżeństwo. Niestety odbywa się to również kosztem dzieci. Tym bardziej cieszą informacje o kolejnej świętowanej dekadzie udanego i zgodnego małżeństwa. W tym roku w miejscowości Wołów świętowali Państwo Anna i Janusz Banaszkiewiczowie. Para jest ze sobą 50 lat. Z tej okazji para otrzymała list z gratulacjami oraz medale, które osobiście wręczył Burmistrz Wołowa, Dariusz Chmura.

To niesamowite jak para przeżyła tyle wspólnych lat, dzisiaj to naprawdę rzadkość. Odchodzą od nas pokolenia, które wiązały się na całe życie i były ze sobą na dobre i złe. Państwo Banaszkiewiczowie są przykładem tego, że odpowiednie zaangażowanie i wzajemna troska mogą związać ludzi na długie lata. Być może zechcą się podzielić receptą na udane małżeństwo – czekamy.

Miejmy nadzieję, że takich zgodnych małżeństw będzie coraz więcej. Parze z Wołowa gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego! Zdrowia i pomyślności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments