WOK przejęty :)

kiermasz_wolow_portal_wolow (5)WOK przejęty przez mamy. Dnia 14 maja w parku WOKu odbył się Kiermasz Rzeczy (Nie)zbędnych.

Z inicjatywy p. Beaty, mamy zorganizowały kiermasz, na którym można było, sprzedać, kupić, czy wymienić się rzeczami zalegającymi w domu.

Pomysł był prosty – zapisujesz się na listę, przychodzisz do Parku do 16, otrzymujesz identyfikator  i zajmujesz stanowisko 🙂 To co działo się później to już praktycznie piknik rodzinny, połączony z pożytecznym. Udział w kiermaszu był całkowicie bezpłatny.

Mamy miały szansę pogadać, poznać się, zjeść pyszne przekąski, a przede wszystkim sprzedać lub kupić za symboliczne kwoty przeróżne rzeczy. Dominowały ubrania dziecięce, ale nie zabrakło też akcesoriów, czy zabawek. Stanowisko najmłodszego – 5 latka cieszyło się chyba największym zainteresowaniem, a skarbonka zapełniała się:)

Przy okazji kiermaszu każdy odwiedzający miał szansę wesprzeć zbiórkę na rzecz Dzieciaków z Domu Dziecka “Wiosna” z Krzydliny Małej. Mamy zrzeszone w FB grupie Mamy z Wołowa i Okolic mogły nabyć przypinki z LOGO grupy, a  wszyscy spróbować pysznych babeczek, zebrane w  ten sposób pieniądze dołożone zostały do zbiórkowego słoika. Cała zebrana kwota (internetowo i na kiermaszu) to łącznie 825,80, ta suma pozwoli 32 dzieciom wyjechać do kina, oraz zakupić drobne przekąski.

Organizatorki pragną serdecznie podziękować wszystkim wpierającym Kiermasz, WOKowi za udostępnienie miejsca, dostarczenie stołów i miłej oprawy muzycznej, druk plakatów i identyfikatorów. Gminie, za gadżety i ogólne wsparcie całej inicjatywy. Przede wszystkim jednak dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w Kiermaszu, bez Was nic by się nie udało!

Ponieważ kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, a jeszcze więcej pytań pojawiło się po jego zakończeniu, oczywiście myślimy o kolejnym, ale o tym wkrótce 🙂

Categories: Różności

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker