Strażak Roku 2016 – Głosowanie

b723_oGazeta Wrocławska wraz z dolnośląską Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej wybieramy najlepszego strażaka w regionie. Głosować można do 4 maja.

Nominowanych wskazała kapituła plebiscytu „Strażak roku 2016” pod przewodnictwem komendanta wojewódzkiego PSP.

Komendę Powiatu Wołowskiego reprezentuje mł. kpt. Ilona Cytawa – jedyna kobieta w tym plebiscycie!

Pani mł. kpt. Ilona Cytawa ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej związana jest od maja 1999r. W chwili obecnej zajmuje stanowisko dyżurnego operacyjnego. Z obowiązków służbowych wywiązuje się wzorowo. Jest osobą niezwykle rzetelną i obowiązkową. Jest przykładnym organizatorem pracy, samodzielnym i pełnym własnej inicjatywy. Zawsze profesjonalnie przygotowana do służby, posiadająca stosowny zasób wiedzy ogólnej i fachowej, w umiejętny sposób wykorzystująca wieloletnie doświadczenie. Szczególnie dba o ład i porządek w miejscu pracy, a także o powierzone mienie.
Systematycznie podwyższa swoje kwalifikacje ogólne i zawodowe. W 2013 r. ukończyła studia podyplomowe dla strażaków ubiegających się o pierwszy stopień oficerski w PSP organizowane w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Pani mł. kpt. Ilona Cytawa za swoje zaangażowanie, sumienność oraz swoją wzorową postawę w służbie w pełni zasługuje na wyróżnienie.

Jak oddawać głosy na strażaka?
– poprzez kliknięcia na GazetaWroclawska.pl – maksymalnie trzy głosy dziennie na jednego kandydata z jednego komputera, tak głosować mogą tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy portalu, jedno kliknięcie to jeden głos
– za pośrednictwem naszej aplikacji na Facebooku – jeden głos dziennie na jednego kandydata, każdy lajk to dwa głosy
– wysyłając pod numer 72355 SMS (2,46 zł z VAT) o treści podanej przy nazwisku danego kandydata. Każdy SMS to aż 10 głosów na wybraną osobę, nie ma limitu głosów.

Link do głosowania:

http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/karta/ml-kpt-ilona-cytawa,33757,1547157,t,id,kid.html

 

Categories: SOS

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker