Skuteczne motywowanie pracowników

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Starostwo Powiatowe w Wołowie mają przyjemność zaprosić na bezpłatne szkolenie pt. „Skuteczne motywowanie pracowników”.

Jednym z najtrudniejszych zadań, jakie stoją obecnie przed menedżerami jest motywowanie swoich pracowników. Z powodu zmniejszających się rynków zbytu, presji konkurencji, coraz bardziej wymagających klientów, menedżerowie zarządzający zespołami podwładnych muszą nauczyć się osiągać więcej i uzyskiwać lepsze wyniki przy mniejszym nakładzie środków. Poziom zadowolenia u pracowników, a tym samym motywacji do wykonywanych  zadań zależy przede wszystkim od przełożonego. Oczywiście, różne zewnętrzne wydarzenia również wpływają na funkcjonowanie firmy i bywa, że zmniejszają zaangażowanie pracowników. Dlatego stworzenie konstruktywnej strategii motywowania i pamiętanie o istotnych zasadach z tym związanych, jest fundamentem codziennej rzeczywistości zawodowej w każdej organizacji.

Szkolenie przeznaczone jest dla menedżerów zarządzających zasobami ludzkimi, dla wszystkich pracowników zarządzających zespołami i chcących zwiększyć poziom motywacji swoich podwładnych, a także dla wszystkich osób odpowiedzialnych za budowanie skutecznych
i efektywnych zespołów pracowniczych.

Szkolenie poprowadzi Pani Elżbieta Stelmach – coach, trener, doradca zawodowy i personalny, współpracujący z Polską Fundacją Przedsiębiorczości.

Szkolenie odbędzie się dnia 8 listopada 2012r. w godzinach 09.00 – 16.00 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wołowie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Podczas seminarium uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

W celu rezerwacji miejsca, uprzejmie prosimy o telefoniczne zgłaszanie uczestnictwa pod nr telefonu: 071-380-59-20. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 6 listopada 2012r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Categories: Na tapecie, Powiat

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker