Peter J. Birch & The River Boat Band w Wołowie – 28 listopada (piątek) – WOK (sala widowiskowa)

p_j_b_wolowPeter J. Birch & The River Boat Band

28 listopada 2014 (piątek)

Sala Widowiskowa Wołowskiego Ośrodka Kultury)

Wstęp 10 zł

 

 

 

 

Peter J. Birch & The River Boat Band

Młody songwriter wydał nową płytę „Yearn” (nakładem Antena Krzyku/Borówka Music), na której gra zupełnie inaczej niż dotychczas. Artysta ruszył też w trasę koncertową po Polsce i Europie!

Strony internetowe Petera J. Bircha:
www.facebook.com/peterjbirch oraz www.peterjohnbirch.com

ONI ZAGRAJĄ PRZED PETEREM I RIVER BOAT BAND!!!

Absolute Spirit to istniejący od 2003 roku zespół. Po kilku latach grania rozpadł się na rzecz innego projektu, który w 2012 roku zakończył działalność. Absolute Spirit reaktywuje się w 2012 roku z zupełnie nowym materiałem, który można było usłyszeć na koncertach zespołu. Połamane metrum, melodyjne zwrotki oraz nostalgiczny klimat czynią Absolute Spirit trochę inny od reszty polskich, rockowych zespołów. Od początku tego roku trwają prace nad materiałem na płytę.

PODCZAS KONCERTU ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA PIENIĘDZY!

Akcję organizujemy w celu zebrania środków na zakup węgla i środków do przetrwania zimy dla rodziny naszego Kolegi motocyklisty. Jest to taka osoba,którą naprawdę należy wspomóc, gdyż sama jest już u kresu sił w stawianiu czoła przeciwieństwom losu. Jest to brat naszego kolegi “Bobiego”. Pięć lat temu zmarła przy porodzie bliźniaków – (Jasia i Małgosi) Jego żona, zostawiając w sumie 5 dzieci.
Opiekę nad całą piątką sprawuje bezrobotny ojciec. Aktualnie cała rodzina znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Zwracamy się do wszystkich wrażliwych na cudzą niedolę ludzi z apelem o pomoc i wsparcie dla niej.
Od naszej pomocy zależy, czy uda się rozwiązać najtrudniejsze problemy tej rodziny. A w tej chwili najbardziej palącym tematem to ogrzanie domu.
Wiek osieroconych dzieci: Julka – lat 11, Bartosz – lat 15, Agata – lat 17, Gosia i Jasiek – lat

Categories: Kultura

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker