Muzyczne odsłony

Wołów muzyką słynie, mamy kilka naprawdę znanych zespołów czy songwriterów. Pisze o nich cała Polska, koncertują po całej Europie z światowej klasy zespołami.
Nie brakuje nam jednak i młodego narybku, dziś prezentujemy wam zespół The Cage oraz Rapera Kind-Z. Mają oni wielu swoich wiernych fanów, którym dziękujemy za przesłanie poniższego materiału.

 The Cage
Zespół został założony w 2008 roku przez Bartka Grocholskiego i Pawła Marka. Po wielu trudnościach związanych z organizacją sali, prób i zespołu dołączył do nich Damian Garbera i Dominik Zator. Już po miesiącu od ich dołączenia nagrali swoje pierwsze demo. Mają na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi: wygrany WYBRYK 2010, wyróżnienie na WYBRYKU 2011, koncerty na WBR – WIELKA BITWA ROCKOWA! / / Calvajo&Skalski After Party!, INTERFEST. Chłopaki starają się wypromować płytę w wersji pudełkowej, bo jak na razie jest ona dostępna w Internecie zupełnie za free. Można jej przesłuchać pod tym linkiem- https://soundcloud.com/thecageband/sets/album.

Gatunek:
Rock
Skład zespołu:
Bartosz Grocholski – Perkusja
Damian Garbera – Bass
Paweł Marek – Gitara i vocal
Dominik Zator – Gitara
Fanpage: http://www.facebook.com/TheCageBand

Kind-Z
Filip (bo tak ma na prawdę na imię Kind-Z) pisze teksty od około 2 lat, nagrywa od roku. Jakość była dość słaba więc nie dzielił się tym z innymi, niedawno jednak postanowił wrzucać swoje kawałki na YouTube. Planuje nagrać mini album, jakieś 7-8 kawałków, materiał rejestruje na własnym sprzęcie w domowych warunkach. Jego oficjalny profil na YouTube, gdzie można przesłuchać jego początków.
http://www.youtube.com/user/KindzOfficial/videos?view=0

Gatunek:
Rap
Fanpage:  http://www.facebook.com/pages/Kind-Z

 

Categories: Kultura, Muzyka, Na tapecie

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker