Mistrzostwa Polski Air Combat ESA w Wołowie!

Mistrzostwa-lotnicze-RCBurmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura zaprasza bardzo serdecznie  na Mistrzostwa Polski Air Combat ESA w POWIETRZNYCH walkach modeli zdalnie sterowanych. Impreza odbędzie się w dn. 03-04.06.23017r. na Stadionie Miejskim w Wołowie. Start wydarzenia o godz. 11:00.

Emocjonujące walki modeli samolotów z okresu I i II Wojny Światowej dostarczą niezapomnianych wrażeń dla wszystkich odwiedzających. W rywalizacji wezmą udział piloci RC z całego kraju. Swoją obecność potwierdzili już przedstawiciele takich miast jak: Bolesławiec, Łódź, Trzebnica, Sieradz, Warszawa, Wrocław, Zgierz Pomorski, Zduńska Wola oraz Zawiercie.

Zasady walk ESA AIR COMBAT są niezmiernie proste: w jednej walce bierze udział do 7 pilotów. Każdy model ciągnie za sobą kilkumetrowej długości taśmę z bibuły, którą pozostali piloci starają się „uciąć”. Podczas jednego pokazu walczy każdy z każdym. Wygrywa pilot, który zatrzyma jak najdłuższą taśmę.

Spektakularne pościgi, manewry tuż nad ziemią, bliskie minięcia (czasem za bliskie) są wpisane w charakter tej dyscypliny modelarstwa. Jest to wspaniała okazja do spędzenia wolnego czasu i zaznajomienia się z historią lotnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

wok-wolow.pl

Categories: Sport

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker