Dni Wołowa 2010


Więcej zdjęć w GALERII

Tegoroczne obchody Święta Miasta dobiegły końca. Mimo niesprzyjającej aury nie zabrakło chętnych do korzystania z zaoferowanych atrakcji. Imprezy zaplanowane na piątek zostały odwołane i odbędą się w innym terminie, reszta obyła się bez problemów i w licznym gronie Wołowian i Gości. W tym roku Dni Wołowa obfitowały w wiele atrakcji tych muzycznych i tych konkursowych, zainteresowaniem cieszyło się też wesołe miasteczko i stragany.

W ramach Dni Wołowa odbędzie się także Konkurs Graffiti, do udziału w którym gorąco zachęcamy(odwołany).

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

“Z przykrością zawiadamiamy, iż z powodu złych warunków pogodowych i opadów deszczu zaplanowane na dziś (14 maja) obchody wprowadzenia flagi Wołowa zostają odwołane. Odbędą się one w najbliższym możliwym terminie, o którym niezwłocznie Państwa poinformujemy. Decyzja o przeniesieniu imprezy została podjęta przede wszystkim ze względu na komfort mieszkańców, jak również dlatego, że zrealizowanie wielu punktów programu byłoby znacznie utrudnione przez deszcz.
Najmocniej przepraszamy wszystkich mieszkańców gminy, wyrażając jednocześnie nadzieję, że w następnym wyznaczonym dniu wprowadzenia flagi dopisze nam zarówno pogoda, jak i Państwa obecność.

Z poważaniem,

Organizatorzy”

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker