“Crom i mali barbarzyńcy” Krzysztof Stelmarczyk

­­26 marca 2012 r. ukazała się debiutancka powieść Krzysztofa Stelmarczyka “Crom i uczeń czarnoksiężnika”. Minął rok i na księgarskie pułki trafia  druga część przygód niesfornego rudzielca.  Premiera “Crom i mali barbarzyńcy” wstępnie była zaplanowana na maj, ale spełniła się wersja optymistyczna i drugi tom ukazał się w pierwszy dzień wiosny 2013 roku.  Autor ukończył pracę nad tekstem na przełomie stycznia i lutego. W połowie lutego książka trafiła do drukarni. Nieoficjalnie możemy zdradzić, że zapowiada się trylogia.

Gratulujemy sukcesu i życzymy rychłego powrotu do dobrej formy fizycznej.

UWAGA KONKURS! Napisz do 31 marca na kontakt@portalwolow.pl jak nazywał się druid z którym podróżowała Crom w pierwszej części jej przygód. Spośród nadesłanych mejli wylosujemy zwycięzcę który otrzyma książki: ” Crom i uczeń czarnoksiężnika”, oraz “Crom i mali barbarzyńcy” z autografem autora.

Konkurs zakończony. Wygrała Alicja z Wołowa. Gratulujemy.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Liczba stron: 304

Okładka: Marek Nawrocki

“Crom w towarzyskie Bruna, zreformowanego wilkołaka, wyrusza w drogę powrotną do domu.

Jednak zamiast trafić do Leśnego Kątka, okazuje się, że Duch Lasu przeniósł ich na brzeg oceanu zewnętrznego. Kiedy z zarośli wypadają dwaj mali barbarzyńcy, Crom jest przekonana, że powrót do domu nie będzie łatwy…

Jednak ani gorąca pustynia, ani bezkresne wody oceanu nie powstrzymają Crom. W towarzystwie małych barbarzyńców i wspierana przez hałaśliwych piratów rusza na spotkanie z przeznaczeniem…”

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ta5laC-1WVA[/youtube]

Categories: Kultura, Literatura, Wywiady

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker