Antyki-Meble

antykimeble-reklamaPracownia renowacji mebli antycznych „Antyki-Meble” to firma z ponad 20 letnią tradycją, znana i ceniona w swoim regionie. Stosujemy sprawdzone technologie, znane od ponad 200 lat, które sprawiają, że nawet bardzo zniszczony mebel wraca do swojej dawnej świetności.
Zakres naszej działalności to renowacja i konserwacja mebli – antyków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w renowacji eksponatów muzealnych (programy konserwatorskie, materiały historyczne).

Oferujemy Państwu renowację częściową lub gruntowną mebli z drewna liściastego i iglastego, poprzez woskowanie, politurowanie szelakiem lub lakierowanie. Wykonujemy również renowację mebli tapicerowanych. Renowacja częściowa polega na uzupełnieniu ubytków, reperacji pęknięć oraz nałożeniu wosku. Renowacja gruntowna wymaga uzupełnienia ubytków, reperacji pęknięć, zmycia starej powłoki, oraz nałożenia nowych warstw wykończeniowych.
Oferujemy również wiele pięknych mebli na sprzedaż, z możliwością wykonania renowacji techniką zgodną z wolą i życzeniem klienta.

Antyki-Meble
Uskorz Mały 6b
56-100 Wołów
tel. 71 389 35 77, 71 389 15 95
tel. kom. 603 954 153
e-mail: antykimeble@op.pl
www.antykimeble.pl

Categories: Baza firm, Usługi

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker