Ale Wiocha!

12.12.2008r Wołowski Ośrodek Kultury odwiedził Sambor Dudziński – człowiek pełen energii i entuzjazmu.
Świetnymi skeczami uraczył nas kabaret “Nowaki”.

KABARET NOWAKI

To zupełnie nowy kabaret, działający przy współpracy artystycznej z Grzegorzem Halamą. Kabaret Nowaki na scenie istnieje od listopada 2007 roku, ale proces twórczy członków tego zespołu rozpoczął się znacznie wcześniej. Przez długi czas Adrianna Borek (wcześniej kabaret Babeczki z Rodzynkiem), Kamil Piróg (wcześniej kabaret PROFIL) i Tomasz Marciniak (wcześniej kabaret PROFIL), brali udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych, miedzy innymi w pełnometrażowych filmach Władysława Sikory, w licznych przedstawieniach muzycznych oraz różnego rodzaju imprezach kabaretowych. Zebranie kilkuletniego doświadczenia, a także pełne zrozumienie i integracja tych osób zaowocowała powstaniem formacji kabaretowej _NOWAKI_, a jego premiera programu okazała się niezwykłym doznaniem estetycznym i wydarzeniem nie tyko dla samych członków zespołu, ale przede wszystkim dla całej społeczności, w tym kabaretowej. Prezentowany program dopracowany aktorsko daje poczucie teatralnej żywej komedii, pozostając przy tym żywym i barwnym kabaretem.

SAMBOR DUDZIŃSKI

Etno Show jest projektem Sambora Dudzińskiego. To zabawa dźwiękami, doznanie rozrywkowo – duchowe, które rozśmiesza, wzrusza i studzi. Repertuar jest szerokim wachlarzem, na którym możemy znaleźć funky, jazz i etno z elementami orientu. Piosenki i utwory, które chcemy przedstawić Państwu na koncercie, prezentowane były na wielu prestiżowych imprezach, m.in. na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, EXPO w Niemczech i Japonii oraz na wielu koncertach w Polsce i za granicą, m.in. w Hiszpanii, Finlandii i Chicago. Podczas koncertu widzowie usłyszą świetny wokal, ciekawą i dobrą muzykę, oraz rzadkie instrumenty takie jak: didgeridoo, berimbao, kalimbę, chalomeau i wiele innych. Widzowie biorą też czynny udział w koncercie poprzez muzyczne zabawy, do których zaprasza Sambor. Oddajemy więc w Państwa ręce muzyczny obraz Sambora Dudzińskiego. Jest on wędrówką i poszukiwaniem, a zarazem odnajdywaniem i radością z możliwości uczestnictwa w tej podróży. Sambor to człowiek, którego serce przepełnione jest muzyką i miłością do ludzi. Jego koncerty emanują czystą energią, której każdy z nas potrzebuje.
wok.wolow.pl

Ale Wiocha!

“W tym miejscu będzie powstawało rękodzieło artystyczne, obrazy, rzeźby, spektakle teatralne, festiwale, warsztaty. Taka wioska jest niespełnionym marzeniem wielu artystów – mówi Dudziński.
Lokuję w tej wiosce wszystkie moje doświadczenia. Chcę tam zamieszkać i tworzyć…”

 • Więcej o Kabarecie “Nowaki” >>
 • Więcej o Ale Wiocha! >>
 • Galeria: Występ Sambora Dudzińskiego >>
 • Galeria: Występ Kabaretu “Nowaki” >>
 • Wątek na Forum >>
 • Categories: Kultura, Muzyka

  About Author

  Write a Comment

  Your e-mail address will not be published.
  Required fields are marked*

  Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker