Akcja “Posprzątaj po swoim psie” przedłużona

Trwa zorganizowana przez Zespół Szkół Zawodowych przy współpracy z Gminą Wołów akcja „Posprzątaj po swoim psie”. Projekt zakończyć się miał w poniedziałek 26 kwietnia, jednak rozdawanie przez młodzież ulotek i zestawów czystościowych oraz malowanie na chodnikach miasta haseł wzywających do sprzątania po czworonożnych pupilach wzbudziło tak duże zainteresowanie społeczeństwa, że akcja zostaje przedłużona do Dni Majowych. Działania uczniów odbierane są przez mieszkańców Wołowa bardzo pozytywnie.

W ramach akcji w szkole ogłoszono konkurs na najlepszy plakat. Jego zwyciężczynią została Paulina Otremba, autorka pracy zatytułowanej „Każda dama zbiera sama”. Wyróżniono również plakat „Robi gdzie popadnie, gorzej jak ktoś w to wpadnie” autorstwa Adama Zagrajczuka. Obydwa promujące akcję plakaty zostaną wydrukowane i porozwieszane na terenie miasta Wołowa.
Na pochwałę zasługuje fakt, że młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Wołowie potrafią włączyć do swoich inicjatyw samorządy lokalne, instytucje i społeczeństwo Wołowa. Koordynatorem projektu jest nauczycielka Zasadniczej Szkoły Zawodowej Agnieszka Łukaszewska.

Źródło

Categories: Powiat

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Comments Protected by WP-SpamShield Spam Blocker